نمایندگی فروش شارژ :

راهکارهای نوين يکی از شرکت های زير مجموعه سامان سيستم مي باشد که با هدف ارائه خدمات شارژ تاپ آپ راه اندازی شد. از اهداف اصلی اين مجموعه ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در کشور ميباشد. راهکارهای نوین بدون واسطه تجاری خدمات مورد نظر را با مطلوب ترین کیفیت و بهترین قیمت در کمترین زمان به مشتريان خود عرضه می کند. اين سامانه با اتصال به دو اپراتور همراه اول و ايرانسل خدمات خود را ارائه ميدهد. با توجه به تحولات گسترده و مکرر در صنعت نسبتاً ناسالم خدمات آنلاين، پشتیبانی از مشتریان را از وظایف و تعهدات خود میداند . در حال حاضر رویکرد هدفمند این شرکت بر روی ایجاد فروش مدرن از طریق وبسرويس آنلاین این شرکت متمرکز شده است.

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

آزمایشگاه نوین

استفاده از ساير ماژول ها به صورت رايگان و بر اساس وبسرويس راهکارهای نوين مي باشد.
کلیه ماژول های موجود پس از تست های متعدد در این صفحه قرار داده شده است.
چنانچه در راه اندازی ماژول های مورد نظر دچار مشکل شدید، اقدام به افتتاح تیکت نمایید.
چنانچه شما نيز پشتيبان نرم افزار فارسی هستيد ميتوانيد با افتتاح تيکت از طرح های تشويقی راهکارهای نوين به منظور تکميل ماژول ها، مطلع شويد.
 

راهنمای استفاده از وبسرویس شارژ موبایل راه کارهای نوین نمونه کد استفاده از وبسرویس به زبان PHP بر اساس Soap نمونه کد Asp.net به زبان C#