نمایندگی فروش شارژ :

راهکارهای نوين يکی از شرکت های زير مجموعه سامان سيستم مي باشد که با هدف ارائه خدمات شارژ تاپ آپ راه اندازی شد. از اهداف اصلی اين مجموعه ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در کشور ميباشد. راهکارهای نوین بدون واسطه تجاری خدمات مورد نظر را با مطلوب ترین کیفیت و بهترین قیمت در کمترین زمان به مشتريان خود عرضه می کند. اين سامانه با اتصال به دو اپراتور همراه اول و ايرانسل خدمات خود را ارائه ميدهد. با توجه به تحولات گسترده و مکرر در صنعت نسبتاً ناسالم خدمات آنلاين، پشتیبانی از مشتریان را از وظایف و تعهدات خود میداند . در حال حاضر رویکرد هدفمند این شرکت بر روی ایجاد فروش مدرن از طریق وبسرويس آنلاین این شرکت متمرکز شده است.

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

درباره ما

راهکارهای نوين يکی از دپارتمان های زير مجموعه سامان سيستم مي باشد که با هدف ارائه خدمات شارژ تاپ آپ راه اندازی شد. از اهداف اصلی اين مجموعه ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در کشور ميباشد.

راهکارهای نوين بدون واسطه تجاری خدمات مورد نظر را با مطلوب ترین کیفیت و بهترین قیمت در کمترین زمان به مشتريان خود عرضه می کند. اين سامانه با اتصال به دو اپراتور همراه اول و ايرانسل خدمات خود را ارائه ميدهد.

با توجه به تحولات گسترده و مکرر در صنعت نسبتاً ناسالم خدمات آنلاين، پشتیبانی از مشتریان را از وظایف و تعهدات خود میداند . در حال حاضر رویکرد هدفمند این شرکت بر روی ایجاد فروش مدرن از طریق وبسرويس آنلاین این شرکت متمرکز شده است.

فروش شارژ تاپ آپ از طريق وسرويس آنلاين اين شرکت و ارائه نرم افزارها و پلاگين های مناسب برای اين وبسرويس از برنامه های اصلی اين شرکت در اين زمينه ميباشد.

وجود سطوح مختلف قيمت گذاری باعث جذب حداکثری همکاران در اين پروژه شده است. بدين صورت که مشتريان از تعرفه های مناسب با توجه به مجموع خريد خود در طول بازه 3 ماهه بهره مند خواهند شد.

برای شروع اين همکاری کافی است در سايت عضو شده، وبسرويس خود را ايجاد و نرم افزار مناسب با وبسايت خود را روی وبسايت خود نصب و راه اندازی کنيد. همکاران ما در بخش پشتيبانی همواره در کنار شما خواهند بود تا راه اندازی سرويس شما به سادگی و در سريعترين زمان ممکن انجام گيرد.